ایده از اونجا شروع شد که دنیا تغییر کرد ولی رفتارها تغییر نکرد...
با ریتاپی تغییرات را حس کنید.
ریتاپی
فروشگاه اینترنتی صنعت تاسیسات و پایپینگ
ویژگی‌های ما
 • تضمین کیفیت
  تضمین کیفیت
 • تحویل اکسپرس
  تحویل اکسپرس
 • ضمانت اصالت کالا
  ضمانت اصالت کالا
 • پشتیبانی سریع
  پشتیبانی سریع
 • بازرسی و ارائه گواهینامه
  بازرسی و ارائه گواهینامه
 • بسته‌بندی مناسب
  بسته‌بندی مناسب
مشتریان ما
مشتری
مشتری هفتم
مشتری ششم
مشتری پنجم
مشتری چهارم

دنیای امروز با چالش‌های زیادی روبرو شده است. ترافیک، نداشتن زمان کافی برای خرید حضوری و عدم دسترسی به کالاهای مختلف باعث تغییر رویکرد انسان‌ها و گرایش آن‌ها به سمت روش‌های دیگر خرید کالا از جمله خرید اینترنتی شده است.

سرعت تغییرات و فناوری‌های جدید و همچینین پیچیدگی‌های زندگی امروزی و توجه به نیاز کاربران و کمک به برطرف شدن دغدغه آنها این انگیزه رو به ما داد تا با روشی نوین و هوشمندانه در بستری اینترنتی، برای پاسخگویی به نیاز مخاطبان در صنعت تاسیسات و ملزومات پایپینگ به صورت تخصصی فعالیت نماییم. خلق یک بستر مناسب برای خرید تمامی تجهیزات و اقلام مورد نیاز از برندها و متریال مختلف این صنایع که تا حد زیادی نیاز مخاطبان را برطرف نماید.

 مدیران و کارشناسان مجموعه ریتاپی همواره در تلاش برای ارائه محصولات با کیفیت، از برندهای مطرح موجود بازار و با قیمت رقابتی و بدون واسطه هستند تا مصرف‌کنندگان به راحتی محصولات تولیدشده را دریافت نمایند و شکاف قیمتی بین مصرف‌کننده و تولیدکننده به کمترین حد ممکن کاهش یابد.

 در سایت ریتاپی امکان دریافت پیش فاکتور آنلاین، بارگذاری فایل استعلام خرید فراهم گردیده و کارشناسان متخصص جهت ارائه مشاوره فنی و مهندسی به کاربران حضور دارند. همچنین در باشگاه مشتریان ریتاپی، مشتریان وفادار علاوه بر دریافت تخفیفات موجود در سایت از مزایای بیشتری برخوردار میگردند.

 کارشناسان فروش و پشتیبان مجموعه در طول ساعات روز پاسخگوی سوالات مخاطبان می باشند.

با ریتاپی تجربه یک خرید به‌صرفه و مطمئن را لمس نمائید...