پرسش های متداول

برای خرید از سایت ریتاپی، حتما باید در سایت عضو باشم؟

بله

به چه شکل می‌توانم سفارش خود را رهگیری نمایم‌؟

در صورتی که در تهران هستید و سوال و یا مشکلی در سفارش شما وجود دارد، می‌توانید با تماس با پشتیبانی، مشکل خود را مطرح و سفارشتان را پیگیری نمایید.

در صورتی که در شهرهای دیگر ایران ساکن هستید و سفارش خود را ثبت نموده‌اید، می‌توانید از طریق پنل کاربری خود سفارشتان را پیگیری نموده و یا با انتخاب گزینه اطلاع رسانی پیامکی‌، روند انجام سفارش خود را پیگیری نمایید.

لازم به ذکر است کد بارنامه باربری و یا شماره ماشین و موبایل راننده سفارشات شهرهای مختلف بعد از ارسال در همان روز از طریق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

سفارشم را به صورت اینترنتی پرداخت نمودم، وجه از حسابم کسر شده اما پرداخت سفارشم تایید نشده است؟

ممکن است به دلیل اختلال در درگاه بانکی، انتقال وجه به بانک ناقص باشد، در این صورت وجه به صورت خودکار طی ۷۲ ساعت کاری مجدد به حساب شما برمی‌گردد. تاکید می‌شود در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی ندارید.

پس از پرداخت از طریق درگاه و انتقال به وب سایت با خطای پرداخت ناموفق مواجه شدم؟

گاهی بروز مشکل در اتصال درگاه‌های پرداخت با وبسایت و یا مشکلات فنی سرور درگاه‌های بانکی، سبب ناموفق بودن پرداخت شما می‌شود که باعث می‌شود با این خطا مواجه شوید، به هیچ وجه نگران نباشید و با تماس با پشتیبانی فروشگاه، سفارش خود را پیگیری کنید و در صورت کسر مبلغ از حساب شما، وجه ارجاع داده خواهد شد و یا به صورت اتوماتیک بعد از ۷۲ ساعت وجه به صورت خودکار به حساب شما بازخواهد گشت.

آیا می‌توانم بعد از فاکتور شدن سفارش، درخواست تغییر در مندرجات فاکتور را بدهم؟

خیر. پس از صادر شدن فاکتور امکان تغییر وجود ندارد.

می‌توانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟

خیر

چطور می‌توانم سفارشم را لغو کنم؟

لطفا بخش خدمات پس از فروش را مطالعه نمایید.

آیا می‌توان محصولی را که در سایت نیست درخواست کرد؟

بله در صورتی که محصول مورد نظر شما مرتبط با حوزه کاری ما باشد، شما می‌توانید نوع و مدل محصول خود را به ما اعلام نموده تا در صورت امکان، محصول مورد نظر شما تهیه و بر روی سایت قرار بگیرد.


دفتر مرکزی:

۰۲۱-۷۲۰۲۴

مرکز امور مشتریان:

۰۲۱-۷۲۰۲۴

زمان پاسخگویی:

شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ تا ۲۲
پنجشنبه ها۸:۳۰ تا ۱۸:۳۰