قوانین و مقررات

مشتری عزیز برای استفاده صحیح شما از خدمات ریتاپی شرایط و مقرراتی در اینجا بیان می‌شود که لازم است حتما با دقت مطالعه بفرمایید.

استفاده شما از خدمات سایت ریتاپی، ورود به حساب کاربری و استفاده از امکانات سایت و همچنین ثبت سفارش و انجام خرید از ریتاپی، به معنای آگاه بودن از این مقررات و پذیرفتن آن‌هاست.

تمامی مراحلی که برای دستیابی به خدمات ریتاپی انجام می‌شود براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک است و در مقابل کاربر نیز باید قوانین مرتبط به کاربر را عایت کند. تغییراتی که در روند خدمات ریتاپی در آینده ممکن است اتفاق بیفتد، در اینجا اعلام می‌گردد و شما با توافق خود اعلام می‌دارید که هرگونه تغییری را در آینده نیز می‌پذیرید.

مشتری یا کاربر کیست؟

شخصی است که با ورود مشخصات خود در سایت ریتاپی ثبت نام کرده و اقدام به خرید و یا استفاده از سرویس‌های ریتاپی کند.

ارتباطات الکترونیکی

در زمان استفاده از خدمات ریتاپی، ثبت سفارش، ارسال ایمیل به ریتاپی و ..... شما در حال انجام ارتباط الکترونیکی با ریتاپی هستید و در صورتی که همه روندهای ثبت نام و ساخت حساب کاربری درست باشد، شما به ریتاپی اجازه داده‌اید که او هم از این طرق با شما ارتباط الکترونیکی برقرار کند، دقت داشته باشید که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید و در حساب کاربریتان وجود دارد، به منزله تایید از جانب شماست و کارشناسان ریتاپی از طریق آن‌ها با شما در ارتباط خواهند بود.

ریتاپی با استفاده از این اطلاعات امکان دارد اخبار کالاهای جدید، تخفیفات و .... را برای شما ارسال کند، شما می‌توانید در صورت عدم تمایل به دریافت آن‌ها، لغو اشتراک خبرنامه را انتخاب کنید.

حریم شخصی

سایت ریتاپی نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی شما به عمل می‌آورد و همواره برای هرچه ایمن‌تر کردن اطلاعات شما، در حال توسعه است. شما می‌توانید با خیال راحت از سایت استفاده کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا شرکت دیگری قرار نمی‌گیرد، مگر با حکم قضایی از مراجع ذیصلاح.

همه تصاویر، طرح‌های گرافیکی، متن، محصولات و .... در این سایت مختص ریتاپی است و هرگونه استفاده از آن‌ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

در هنگام استفاده از هریک از خدمات فروشگاه اینترنتی ریتاپی و ورود به حساب کاربری، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبورشان هستند و تمامی مسئولیت‌هایی که با حساب کاربری آن‌ها صورت می‌گیرد، مسئولیتشان به عهده خود کاربر است.

 شرایط استرداد وجه

در صورتی که مشتری پس از پرداخت وجه بنا به دلایل موجه(مغایرت کالا، معیوب بودن و... که به تائید کارشناس مجموعه رسیده باشد) درخواست استرداد وجه پرداختی را داشته باشد، بین 1 هفته تا دوهفته بعد از درخواست ایشان، وجه به همان حسابی که از آن پرداخت انجام شده است واریز می گردد.

ساعات کاری و آدرس شرکت ریتاپی

شنبه تا چهارشنبه ۸:۳۰ الی ۲۰

پنج شنبه ها  ۸:۳۰ الی ۱۵

جمعه‌ها و ساعات دیگر پس از گرفتن پیغام شما عزیزان در اولین ساعت روز کاری با شما تماس گرفته خواهد شد.

در صورت نیاز مبرم به پشتیبانی سریع، از طریق فرم مربوطه در بخش تماس با مای سایت و در شبکه های اجتماعی پیام خود را ارسال نمایید.

((در صورت هرگونه سوال لطفا با اطلاعات تماس و یا ایمیل زیر ارتباط برقرار کنید))

شماره تماس : ۷۲۰۲۴-۰۲۱

info@retopi.com

تنها سایت مجاز و شعبه فروش اینترنتی به آدرس www.retopi.com است.

 

شماره حساب های ریتاپی

 شماره حساب بانک ملت: 8865364006

 شماره شبای بانک ملت: IR850120000000008865364006

نام صاحب حساب: نوآوران زنجیره تامین پویا